• نمایندگی رسمی ایسوس 45102-021

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تعمیرات کارت گرافیک ایسوس

نمایندگی ایسوس ، مرکز فوق تخصصی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ، باسال ها تجربه ، کلیه خدمات تعویض و تعمیر کارت گرافیک ایسوس را ارائه می دهد. نمایندگی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ، مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات تخصصی کارت گرافیک ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس در تمامی زمینه ها را ارائه می دهد. در مرکز ما تمام مراحل عیب یابی و تعمیر کارت گرافیک توسط بهترین تعمیرکاران محصولات ایسوس که سال ها در این زمینه تجربه دارند انجام می‌شود. یکی از تخصصی ترین بخش های مجموعه ما بخش تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس می باشد.

 
شما می توانید همین الان با شماره 02145102 نمایندگی ایسوس تماس بگیرید.
 

به طور خلاصه عملکرد کارت گرافیک را می‌توان دریافت اطلاعات دیجیتال و تبدیل آن‌ها به شکلی دانست که در یک رایانه برای انسان قابل مشاهده باشند؛ چنین تبدیلی با تغییر اطلاعات دیجیتال به اطلاعات آنالوگ صورت می‌پذیرد. بد نیست بدانیم که اطلاعات تغییر یافته در یک لپ‌تاپ، همواره به صورت دیجیتال باقی خواهند ماند زیرا نمایش اطلاعات در لپ‌تاپ‌ها همواره بصورت دیجیتال است.

متخصصین تعمیرات ایسوس ، پس از انجام بررسی های لازم ، به تعمیر و یا تعویض کارت گرافیک اقدام خواهند نمود. تمامی خدمات این مرکز با امکانات مدرن انجام می گردد. این اطمینان را به کاربران گرامی می دهیم که در صورت تعویض کارت گرافیک فقط و فقط از قطعات اصل و اورجینال استفاده خواهیم کرد و به تعمیرات کارت گرافیک ایسوس خواهیم پرداخت.

 

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس

اول از همه می خواهیم بررسی کنیم کارت گرافیک چه جور وسیله ای است و بعد از آن به تعمیر کارت گرافیک ایسوس می پردازیم. کارت گرافیک مثل یک آدابتور عمل می کند و دارای یک نمایشگر است که بر روی بعضی از دستگاه ها نصب می شود به خصوص دستگاه هایی که به محاسبات مربوط می شود. و کارت های گرافیکی می توانند دیتا هایی که دریافت می کنند با یک سری ویژگی های منحصر به فرد مانند رنگ خوب، وضوح مناسب، نمایش دهد. کارت های گرافیکی با پیشرفت و تکنولوژی روز دنیا می تواند چیز های فوق العاده ای را با کیفیت عالی به نمایش بگذارد.

کارت گرافیک با نام های دیگری نیز شناخته می‌شود مانند آداپتور گرافیکی یا کنترل کننده ی گرافیک و... همه‌ ی قسمت های یک دستگاه در تلاش هستند که گرمای تولید شده را از دستگاه دور نگه دارند کارت گرافیک هم از این قاعده مستثنی نیست و دائما گرما را از دستگاه دور می کند. شما با کارت گرافیک می توانید تصاویر سه بعدی را به صورت واضح تماشا کنید و هم چنین تصاویر را در طیف گسترده تری از رنگ ها مشاهده کنید و علاوه بر این شما می توانید تصاویر را با پیکسل های بالاتر ببینید.

 

نکته ی مهم این است که کارت های گرافیک شامل قسمت های مختلف AGP و HDMI است و شما می توانید کارت های گرافیک خود را به تلویزیون و مانیتور های دیگر وصل کنید پس از این جا نتیجه می گیریم که کارت های گرافیک عملکرد چند گانه دارند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید کارت های گرافیک می توانند درون مادربرد نیز قرار بگیرند و به عنوان یک کارت درون آن باقی بمانند و وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

کارت گرافیک ایسوس در درجه اول برای حذف کار‌های پردازش گرافیکی از پردازنده یا RAM طراحی شده است. این شامل یک واحد پردازش گرافیکی اختصاصی یا GPU و یک RAM اختصاصی تشکیل شده است که به آن کمک می‌کند تا داده‌های گرافیکی را سریع پردازش کند.

 

کارت گرافیک ایسوس

ویژگی کارت گرافیک ایسوس

پردازنده‌های گرافیکی مدرن از واحد‌های زیادی تشکیل شده‌اند، مقدار و ویژگی‌های آن‌ها سرعت ارائه نتیجه را تعیین می‌کند که بر روی گیم پلی تأثیر می‌گذارد. مقایسه تعداد این واحد‌ها در کارت گرافیک‌های مختلف امکان تعیین سرعت GPU را فراهم می‌کند. کارت‌های گرافیک دارای ویژگی‌های بسیاری هستند، در این بخش مهمترین موارد در بحث تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ذکر می‌شود.

 

  • نرخ ساعت جی پی یو

فرکانس کاری GPU با مگا هرتز، میلیون‌ها چرخه در ثانیه اندازه‌گیری می‌شود. این به طور مستقیم بر عملکرد GPU تأثیر می‌گذارد. هرچه بالاتر باشد، کارت‌های گرافیکی در هر ثانیه راس‌ها و پیکسل‌های بیشتری را می‌تواند پردازش کند. تمام ویژگی‌های اصلی عملکرد کارت گرافیکی بر این اساس متفاوت خواهند بود. اما نرخ ساعت GPU تنها موردی نیست که عملکرد را تعیین می‌کند. مورد اخیر نیز به شدت کارت گرافیک ایسوس را تحت تأثیر قرار می‌دهد: تعداد واحد‌های اجرا، خصوصیات آن‌ها و... در راه حل‌های اخیر نرخ ساعت واحد‌های GPU با کل نرخ ساعت تراشه متفاوت است. یعنی واحد‌های مختلف GPU در فرکانس‌های مختلف کار می‌کنند. این کار برای افزایش کارایی انجام می‌شود، زیرا بعضی از واحد‌ها می‌توانند با افزایش فرکانس‌ها کار کنند، در حالی که برخی دیگر نمی‌توانند.

 

  • نرخ پر کردن

میزان پر کردن نشان می‌دهد که کارت گرافیکی با چه سرعتی می‌تواند پیکسل را پر کند. میزان پر شدن به دو چیز بستگی دارد: میزان پر شدن پیکسل و نرخ تکسل. مورد اول سرعت ترسیم پیکسل‌ها را مشخص می‌کند و به فرکانس عملکرد و تعداد واحد‌های ROP یا خطوط عملیات رستر بستگی دارد. مورد دوم نرخ واکشی بافت است که به فرکانس عملکرد و تعداد واحد‌های بافت بستگی دارد.

 

  • تعداد سایه انداز‌های پیکسل یا پردازنده‌های پیکسل

پردازنده‌های پیکسل از واحد‌های GPU مهمی هستند که برنامه‌های ویژه‌ای را که به نام pixel shader نیز شناخته می‌شوند اجرا می‌کنند. از تعداد پردازنده‌های پیکسل و فرکانس آن‌ها می‌توان برای مقایسه عملکرد کارت‌های گرافیکی استفاده کرد. از آنجا که اکثر بازی‌ها در حال حاضر توسط عملکرد اجرای pixers shader‌ها محدود شده‌اند، تعداد این واحد‌ها بسیار مهم است! اگر کارت گرافیک خاصی دارای پردازنده گرافیکی با 8 پردازنده پیکسل باشد و کارت دیگر از همان سری دارای 16 پردازنده پیکسل باشد، کارت دوم پردازنده‌های پیکسل شیدر را دو برابر سریع‌تر پردازش می‌کند که در این صورت همه‌ی موارد دیگر برابر هستند.

بنابراین، سریعتر کار خواهد کرد. اما شما فقط با توجه به این مقدار نمی‌توانید نتیجه‌گیری کنید. همچنین باید نرخ‌هایی را که در نسل‌های مختلف کارت گرافیکی به کار رفته‌اند در نظر بگیرید. از این مقادیر می‌توان برای مقایسه تنها پردازنده‌های متعلق به همان سری توسط همان فروشنده: AMD یا NVIDIA استفاده کرد. در موارد دیگر باید به نتایج عملکرد در بازی‌های مورد علاقه خود توجه کنید.

 

  • تعداد واحد‌های پردازنده‌های راس

این ویژگی برای برخی از بازی‌ها مهم است، اما نه به اندازه مورد قبلی. به این دلیل که بازی‌های مدرن نمی‌توانند پردازنده‌های راس را حتی به نصف بارگذاری کنند. از آنجا که فروشندگان تعداد واحد‌های مختلف را متعادل می‌کنند و اجازه نمی‌دهند نیرو‌ها نامناسب قرار بگیرند، در واقع می‌شود تعداد پردازنده‌های راس کارت را نادیده گرفت.

 

  • تعداد واحد‌های پردازنده‌ی یکپارچه

پردازنده‌های یکپارچه هر دو نوع واحد ذکر شده در بالا را ترکیب می‌کنند. آن‌ها می‌توانند سایه انداز‌های راس و پیکسل و همچنین برنامه‌های هندسی ایجاد شده توسط DirectX 10 را اجرا کنند. صحبت از کارت‌های گرافیکی رایانه‌ای است، پردازنده‌های یکپارچه آن‌ها بسیار مهم هستند و توسط NVIDIA GeForce 8800 معرفی شده‌اند. به نظر می‌رسد، تمام کارت‌های گرافیکی سازگار با DirectX 10 مبتنی بر این نوع پردازنده‌ها هستند. بنابراین، در فناوری‌های جدید تعداد واحد‌های پیکسل، راس و هندسه در یک مقدار واحد ادغام می‌شوند یعنی تعداد پردازنده‌های واحد در این بخش بسیار حایز اهمیت هستند.

 

نشانه‌های خرابی کارت گرافیک ایسوس

 در بحث تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ممکن است شما مشاهده کنید که کارت گرافیکی ایسوس شما در حال نابود شدن و خرابی است و چیزی مانند برفک بر روی آن نقش بسته است. یک دیسک سخت در حال مرگ و حتی مشکلات RAM همگی می‌توانند رفتار مشابهی را ایجاد کنند، بنابراین زود نتیجه‌گیری نکنید. اگر همراه با علائم هشدار‌دهنده دیگر دچار این مشکل شوید، احتمالاً کارت گرافیک شما خراب است و نیاز به تعمیر کارت گرافیک ایسوس می باشد.

 

  • اشکالات صفحه نمایش

اگر در حال بازی یا تماشای فیلم هستید و ناگهان مشاهده می‌کنید که رنگ‌های عجیب و غریب در سراسر صفحه ظاهر می‌شوند، ممکن است کارت گرافیک شما در حال خراب شدن باشد و نیاز به تعمیرات کارت گرافیک ایسوس خود داشته باشید.

 

  • مصنوعات عجیب غریب

مشابه اشکالات روی صفحه، یک کارت گرافیک بد می‌تواند منجر به نمایش مصنوعات عجیب و غریب در سراسر صفحه نمایش شما شود. مصنوعات می‌توانند در اثر اورکلاک بیش از حد، گرما و حتی تجمع گرد و غبار ایجاد شوند. گاهی اوقات با راه‌اندازی مجدد این مشکل برطرف می‌شود، اما اگر کارت گرافیک ایسوس معیوبی دارید، یکبار دیگر امتحان کنید که شاید مشکل برطرف شود.

 

  • صفحه‌های آبی

رایانه به هر دلیلی می‌تواند صفحه آبی را نمایش دهد، خواه این مشکلات مربوط به RAM، دیسک‌های سخت، کارت‌های گرافیک یا سایر اجزا باشد. اما، اگر هنگام شروع به انجام برخی کار‌های گرافیکی مثلاً بازی‌های ویدیویی، تماشای فیلم و غیره، سیستم خراب شود و یا صفحه‌های آبی وجود داشته باشد، این می‌تواند نشانه‌ای باشد که کارت گرافیک ایسوس شما رو به خرابی است و نیازمند تعمیرات کارت گرافیک ایسوس هستید.

 

  • نویز فن

این لزوماً مربوط به نیاز به تعویض کارت گرافیک شما نیست، اما گوش خود را برای صدای بلندتر از حد معمول فن تیز کنید. اگر فن موجود روی کارت از کار بیفتد، این می‌تواند داغ شدن کارت را نشان دهد. اگر دستگاه خیلی داغ شده است، ابتدا کاری را که انجام می‌دهید متوقف کنید و سعی کنید آن را به بهترین شکل ممکن تمیز کنید. اگر نمی‌توانید فن را خاموش کنید، ممکن است مشکلی در داخل وجود داشته باشد و احتیاج به تعمیرات کارت گرافیک ایسوس باشد.

 

عوامل خرابی کارت گرافیک ایسوس 

خب همان طور که در بالا گفته شد خراب شدن کارت گرافیک می‌تواند وابسته به عوامل مختلفی باشد و برند ایسوس هم طبق قواعد بالا خرابی کارت گرافیک را از خود نشان می‌دهد.

 

نمایندگی تعمیر کارت گرافیک ایسوس در تهران

در تهران نمایندگی‌های مختلفی برای خرید کارت گرافیک وجود دارد اما ما به شما ایسوس را معرفی می‌کنیم زیرا با خرید کارت گرافیک از نمایندگی ایسوس در تهران شما می‌توانید از خدمات پس از فروش ما نهایت استفاده را ببرید و پس از خرید اگر کارت گرافیک ایسوس | Asus شما دچار اشکال و خرابی شد دیگر نگران هزینه‌های آن نباشید زیرا ایسوس به شما گارانتی‌های کوتاه مدت و بلند مدت ارایه می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها  در زمینه های مختلف از جمله تعمیرات کارت گرافیک ایسوس استفاده کنید.

 

مزایای استفاده از کارت گرافیک ایسوس

خب برای تمامی مشتریان خرمات پس از فروش امر بسیار مهمی است ایسوس با توجه به گارانتی‌هایی که ارایه می‌دهد که در قالب چند ماهه یا چند ساله است می‌تواند در صورت خرابی کارت گرافیک شما را تعمیر کند. علاوه بر آن کارت‌های گرافیک ایسوس با به روز‌ترین فناوری و تکنولوژی‌های ساخته شده‌اند بنابراین زمانی که آن‌ها را خریداری می‌کنید می‌توانید مطمین باشید که به این زودی‌ها از کار نمی‌افتد و خراب نمی‌شود.

 

سوالات متداول


آیا کارت گرافیک ایسوس قابل تعمیر است؟

بله اگر کارت نسوخته باشد قابل تعمیر است. اما قطعات در برد مدار پردازنده گرافیکی لحیم شده اند و بنابراین، نمی توانید قطعات را خارج کنید و آنها را با قطعات جدید جایگزین کنید. متاسفانه هیچ راهی برای تعمیر کارت گرافیک سوخته وجود ندارد.

 

هزینه تعمیر کارت گرافیک ایسوس چقدر است؟

در صورتی که بخواهید کارت گرافیک خود را به صورت حرفه ای تعمیر کنید، ممکن است برای شما هزینه داشته باشد: اکثر کارت های گرافیک بسته به میزان پیشرفته بودن کارت یا کارهایی که باید انجام دهید متغیر است. ابتدا باید کارشناس آن را بررسی کند سپس هزینه آن مشخص می شود.

 

آیا کارت گرافیک ایسوس قابل تعویض است ؟

اگر محصول در طول استفاده عادی و مناسب در دوره گارانتی از کار بیفتد، ایسوس قطعات معیوب محصول یا خود محصول را با قطعات یا محصولات جدید یا بازسازی شده ای که از نظر عملکردی معادل یا برتر از آنهایی که در اصل عرضه شده اند، تعمیر یا جایگزین می کند.

 

کارت های گرافیک ایسوس چقدر عمر می کنند؟

پس عمر کارت گرافیک چقدر است؟ معمولاً بسته به نحوه استفاده شما باید حداقل 3-5 سال دوام داشته باشند.

 

 

نتیجه‌گیری

در این مقاله سعی داشتیم که کارت‌های گرافیک را به صورت کامل به شما معرفی کنیم و راهنمایی‌های لازم را در خصوص خراب شدن کارت‌های گرافیک ایسوس و تعمیرات کارت گرافیک ایسوس را به شما ارایه دهیم. اگر مشکلی برای کارت گرافیک ایسوس شما پیش آمد می‌توانید سریعا با نمایندگی‌های ایسوس تماس حاصل کنید و مشکل خود را با آن‌ها در میان بگذارید تا آن‌ها سریعا به کار شما رسیدگی کنند و نسبت به تعمیر کارت گرافیک ایسوس خود اقدام کنید. 

 

تعمیرات کارت گرافیک لنوو / تعمیرات کارت گرافیک ایسر / تعمیرات کارت گرافیک دل / تعمیرات کارت گرافیک

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات سخت افزاری انواع لپ تاپ ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیرات انواع آل این وان ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیرات انواع تبلت ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیرات انواع گوشی های موبایل ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات شبکه ایسوس

 

خدمات نمایندگی ایسوس

عیب یابی و تعمیر تبلت ایسوس , عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس , عیب یابی و تعمیر آل این وان ایسوس , عیب یابی و تعمیر مانیتور ایسوس , عیب یابی و تعمیر مودم ایسوس , عیب یابی و تعمیر موبایل ایسوس , عیب یابی و تعمیر مادربرد ایسوس , عیب یابی و تعمیر کارت صدا ایسوس , عیب یابی و تعمیر کامپیوتر ایسوس , ارائه خدمات مرتبط با شبکه و سرور در نمایندگی ایسوس , تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه ی اورجینال و با کیفیت در نمایندگی ایسوس

 

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی ایسوس می‌باشد.