• نمایندگی رسمی ایسوس 45102-021
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس

 سرویس های مرتبط با تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه است که متقاضیان آن می توانند با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ از آن بهره مند گردند. در صورتی که لولای لپ تاپ شما نیز به هر دلیل دچار خرابی و شکستگی شده است، می توانید با حضور در پارت تعمیر لولای لپ تاپ تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر آن را دریافت نمایید. کارشناسان ما در پارت تعویض و تعمیر لولای لپ تاپ، اشکال پیش آمده در لولاها و اتصالات دستگاه شما را بررسی کرده و با تعیین سطح خرابی پیش آمده در آن اقدام به تعمیر و یا تعویض این بخش از لپ تاپ می نمایند. شایان ذکر است تمامی قطعاتی که در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس، جهت تعویض استفاده می گردند دارای برچسب اورجینال شرکت تولیدکننده –جهت اطمینان از کیفیت ساخت کالا- می باشند. 

 

شما می توانید همین الان با شماره 02145102 نمایندگی ایسوس تماس بگیرید.

 

تعمیر لولای لپ تاپ

در صورت وارد شدن ضربه به لپ تاپ، لولا، صفحه نمایش و کیبورد، بخش هایی هستند که احتمال شکستگی و آسیب در آنها بالاست. بنابراین جهت پیشگیری از بروز اشکال در آنها، بهتر است نهایت احتیاط در زمان جابجایی و حمل را داشته باشید. در ارتباط با لولای لپ تاپ، متأسفانه در غالب موارد، به ویژه اگر میزان شکستگی بالا باشد، امکان ترمیم لولای شکسته وجود ندارد و باید لولای شکسته با نمونه سالم و دقیقاً از همان مدل لپ‌تاپ تعویض گردد. توجه داشته باشید که در این زمینه تبلیغاتی از سوی برخی موسسات سودجو مبنی بر امکان جوشکاری و تعمیر لولای لپ ‌تاپ انجام می‌پذیرد که به هیچ عنوان پذیرفته شده نیست و انجام چنین عملیات جوشکاری بر روی لولاهای شکسته تنها کاربر را متحمل هزینه‌های دوچندان در آینده‌ای نه چندان دور خواهد ساخت. بنابراین اکیدا توصیه می شود که خدمات مرتبط با تعویض و ترمیم لولای لپ تاپ را صرفاً از مراکز مجاز و استاندارد این حوزه درخواست نمایید.

 

چرا جوشکاری لولای لپ تاپ ممکن نیست؟

عملیات جوشکاری بر روی لولاهای شکسته تنها کاربر را متحمل هزینه‌های دوچندان در آینده‌ای نه چندان دور خواهد ساخت. علل این پیشامد نیز کاملا روشن و واضح است. نخست آنکه فشار زیادی روی این قطعه وارد می‌گردد و اگر از حالت یک پارچه خارج شود بسیار ضعیف و آسیب پذیر می‌گردد. دوم اینکه در لولاهای لپ ‌تاپ ‌ها از فلزات و آلیاژهای مختلف و گاه ویژه‌ای استفاده شده که چنین ساختاری در زمان جوشکاری رعایت نمی‌گردد و به همین دلیل مکان جوش‌خوردگی پایدار نخواهد بود. در نتیجه می‌توان گفت در چنین مواردی، تنها راه حل ممکن استفاده از قطعه جدید و استاندارد است تا دوباره دستگاه شما مثل روز اول قابل حمل‌ و ‌نقل باشد. در صورتی که نمی‌توانید میزان شکستگی لولای لپ‌تاپ ‌را تشخیص دهید، کنجکاوی‌های خود را کنار گذاشته و جهت بهره‌مندی از تخصص کارشناسان این حوزه به نمایندگی تعمیر لولای لپ‌ تاپ مراجعه نمایید.

 

هزینه تعمیر لولای لپ تاپ

هزینه تعمیر لولای لپ تاپ بسته به اشکال پیش آمده در این قطعه و سطح خرابی آن متفاوت است. گاه لولای لپ تاپ شکسته و امکان تعمیر آن وجود ندارد. در این وضعیت کاربر ناچار است هزینه تعویض لولای لپ تاپ را پرداخت نماید. اما در شرایطی که اشکال پیش آمده در لولا، جزیی بوده و امکان بهسازی آن وجود دارد، هزینه تعمیر لولای لپ تاپ، پس از بررسی های کارشناسانه، به صاحب دستگاه اعلام شده و عملیات تعمیر آغاز می گردد. از آنجا که جنس لولای لپ تاپ ها، عموماً ترکیبی از فلزات و آلیاژ های مختلف است بنابراین استفاده از روش جوشکاری چندان کارساز نیست زیرا این کار باعث ضخیم شدن لولاها شده و سبب می شود تا لولا دیگر به درستی سر جای خود قرار نگیرد. در چنین شرایطی می بایست لولای شکسته با نمونه سالم آن تعویض شود. شایان ذکر است تمامی خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر لولای لپ تاپ در این مرکز قابل دریافت است.

 

نکات مهم در ارتباط با لولای لپ تاپ

لولای لپ تاپ قطعه‌ای است که در زمان گشودن و بستن دستگاه، بالاترین فشار – درقیاس با سایر قطعات لپ تاپ – را متحمل می شود. از همین رو طراحان لپ تاپ در زمان تولید و طراحی، عموماً توجه زیادی به استحکام این قطعه می کنند. با این حال توصیه می شود قبل از خرید لپ تاپ استقامت لولا را چک کنید. در زمان بررسی دستگاه، دقت داشته باشید که اگر صفحه نمایش با کوچک ترین حرکتی نوسان پیدا کند بدین معنی است که لولا کارایی لازم را ندارد.

 

نکته دیگر نمای ظاهری لولای لپ تاپ است. در برخی مدل ها، قسمت لولا کاملاً درون بدنه قرار گرفته و در برخی دیگر نیز مقداری از فضای بیرونی دستگاه را به خود اختصاص داده است. در ارتباط با تعمیر لولای لپ تاپ از آنجا که جنس لولاها، ترکیبی از فلزات و آلیاژهای مختلف است بنابراین استفاده از روش جوشکاری چندان کارساز نیست. بعلاوه استفاده از روش جوشکاری جهت تعمیر لولای لپ تاپ باعث ضخیم شدن لولاها شده و سبب می شود تا لولا دیگر به درستی سر جای خود قرار نگیرد. در چنین شرایطی می بایست لولای شکسته با نمونه سالم آن تعویض شود. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به این سرویس به مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ، پارت تعمیر لولای لپ تاپ مراجعه نمایید.

 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل ZenBook UX310UQ
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس n55
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل V401UQ - A
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook Max
 • تعویض لولای لپ تاپ ایسوس مدل X540SA
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل X756UW
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook R542UR
 • تعویض لولای لپ تاپ ایسوس مدل  N56JN
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook X510UQ
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook X510UQ
 • تعویض لولای لپ تاپ ایسوس مدل ROG GL502VM
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل X550
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل ROG GL553VD
 • تعویض لولای لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook Max X541UA 
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook R542BP 
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل X540NV
 • تعویض لولای لپ تاپ ایسوس مدل K541UV
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook X510UQ - F
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مدل ROG GL552VW - D
 • تعویض لولای لپ تاپ ایسوس مدل K53SD

 

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس به صورت تخصصی و سریع

چطور می توانیم تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس خود را انجام دهیم؟

یکی از مشکلاتی ، که خیلی از افراد و مصرف کنندگان لپ تاپ های خانگی با آن سر و کار دارن ، خراب شدن لولای آن است و به همین دلیل نیاز به تعمیر دارند. در ادامه این مقاله شما عزیزان می توانید در مورد نحوه تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس مطالعه ای داشته باشید ، پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. همچنین اگر سعی می کنید ، که خودتان به شخصه تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس خود را انجام دهید ، این مقاله می تواند برای شما مفید باشد. پس تا انتهای این محتوا با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد لولای لپ تاپ به دست آورید.

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس از 0 تا 100

قبل از هر چیزی در مورد تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس ، باید بگوییم ، که اصلا لولای لپ تاپ چیست و اینکه نحوه کار کردن آن در لپ تاپ به چه صورت است ، تا بتوانید یک دید کلی نسبت به این موضوع داشته باشید و بهتر بتوانید تعمیر لولای لپ تاپ خود را انجام دهید. لولای لپ تاپ ایسوس ، یک نوع متصل کننده قسمت درب بالا و بخش پایینی دستگاه است ، و اگر تا به حال به این موضوع توجه کرده باشید ، متوجه می شوید ، که وقتی قصد باز کردن درب لپ تاپ را دارید و یا هنگامی که آن را می بندید ، در مرحله ای که قسمت بالا و پایین دستگاه روی یک دیگر قرار می گیرند.

 

درب ها و لولا ها دارای حالت کششی و یک سیستم نگه دارنده فنری هستند. این موضوع باعث می شود ، که دو بخش بالا و پائین به خوبی روی یک دیگر نگه داشته شوند و زمانی که شما قصد جا به جایی لپ تاپ خود را دارید ، درب دستگاه شما به صورت محکم و پایدار باشد. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین کارایی ها و همینطور مشکلات لولای لپ تاپ مطالعه کنید ، پس با ما همراه باشید.


لولای لپ تاپ ها چطور کار می کنند؟

لپ تاپ ها دارای دو لولا در سمت چپ و راست هستند ، که این دو را از یک دیگر جدا می کند و علی رغم خیلی از بخش های لپ تاپ که به صورت منفرد هستند ، لولا ها به صورت جفت هستند. لولای لپ تاپ به عنون در واقع به صورت یک نقطه اتکایی عمل می کند و اجازه می دهد ، که صفحه لپ تاپ یا همان نمایشگر شما ، به صورت دلخواه باز و بسته شود. لولای لپ تاپ به مرور زمان رو به شل شدن و می رود ، چرا که هر زمان از لپ تاپ ها استفاده می کنید ، آن را بار ها باز و بسته می کنید و همین موضوع باعث می شود ، که به صورت دوره ای شما نیاز به تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس خود داشته باشید. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین انواع مشکلات لولا های لپ تاپ را مطالعه کنید ، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.


انواع مشکلات لولا لپ تاپ های ایسوس

در ادامه می توانید مشکلات لولا های لپ تاپ که به صورت 4 نوع هستند را مطالعه کنید ، که شامل موارد زیر است :

• وقتی نمایش گر به درستی کار نمی کند و یا سوسو می کند و همچنین اگر نمایش گر را حرکت دهید ، آن برای 3 الی 4 ثانیه کار می کند اما دوباره شروع به سوسو زدن می کند و یا اینکه صفحه نمایش گاهی روشن و خاموش می شود.
• پیچ های برنجی نگه دارنده پلاسیتک خراب شده است
• لولا ها به چند قطعه تقسیم شده اند
• ناحیه محفظه پیچ ها شکسته شده اند


آیا لولای لپ تاپ خود را تعمیر کنیم ، بهتر است یا تعویض ؟

مهم ترین المانی ، که اینجا وجود دارد این است ، که هیچ مشکلی در مورد لولای لپ تاپ های ایسوس غیر قابل حل نیستند و شما می توانید تمامی مشکلات لولای لپ تاپ ایسوس خود را ، چه به صورت سطحی و چه به صورت بنیادی رفع کنید. البته این نکته را نیز باید بگوییم ، که بستگی به یک سری شرایط دارد و تحت یک سری شرایط ممکن است ، که شرایط تعمیر بسیار سخت باشد.


اما یک توصیه ای ، که ما به شما می کنیم ، این است که اگر شما صاحب یک لپ تاپ گران قیمت و مدل بالا هستید ، آن را به مرکز تعمیرات ارسال کنید ، چرا که در غیر این صورت احتمال لغو ضمانت برای شما وجود داشته باشد و اگر سعی می کنید ، که خودتان این کار را انجام دهید ، پیشنهاد می کنیم ، حتما این امر را به متخصصین در این زمینه بسپارید ، چرا که این یک کار بسیار تخصصی و سخت است و یک سری اشتباهات می تواند منجر به خراب شدن کامل لولای لپ تاپ شما شود.

 

همینطور شما می توانید پارت نامبر مدل لپ تاپ خود را جست و جو کرده و در مورد آن در صورتی که سایر افراد نیز ، به این مشکل برخورد کردند ، مطالعه کنید و از راه حل های ارائه شده توسط آن ها استفاده کنید.
در کل ، در مورد این موضوع که تعمیر بهتر است ، یا تعویض باید بگوییم ، که همه چیز بستگی به یک سری شرایط دارد و در برخی موارد ، ممکن است ، که تعویض گزینه بهترین نسبت به تعمیر باشد اما تیم ما ، با توجه به شرایط اقتصادی فعلی ، سعی می کنند تا جای ممکن هیچ قطعه ای را تعویض نکنند و آن را تعمیر کنند. در ادامه خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد ، که از کجا بفهمید که لولای لپ تاپ شما خراب شده است. پس با ما همراه باشید.


نحوه بررسی شل شدن لولای لپ تاپ ایسوس

در تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس طبق تجربه هایی ، که در این سال ها توسط کاربران به دست آمده است ، در صورتی یک سری تعغیرات در نحوه باز شدن آن به وجود آمده باشد و همینطور به صورت خیلی راحت و با کم ترین نیرو ، لپ تاپ شما باز و بسته می شود ، می تواند یکی از نشانه های شل شدن لولای لپ تاپ ایسوس شما باشد. همینطور اگر بعد از باز کردن لپ تاپ ، صفحه نمایش شما تکان بخورد و در موقعیت دلخواه شما قرار نگیرد ، نیز می تواند یکی از نشانه های شل شدن لولای لپ تاپ ایسوس شما باشد ، که البته این مورد یکی از معدود ترین مواردی است ، که شما قبل از شل شدن لولای لپ تاپ ایسوس خود مشاهده خواهید کرد.

 

علائم خرابی و آسیب دیدگی لولای لپ تاپ

برای بررسی کردن خرابی و آسیب دیدگی لولای لپ تاپ های ایسوس ، نشانه های زیادی وجود دارد ، که برخی از آن ها قابل مشاهده اند و بعضی دیگر از آن ها به صورت پنهان هستند و باید با بررسی کامل آن ها را شناسایی کرد. یکی از ساده ترین خرابی های لولا های لپ تاپ های ایسوس ، این است ، که در قسمت لولا و یا محفظه یک آسیب فیزیکی وارد شده است و این موارد به راحتی قابل مشاهده هستند. همینطور مورد بعدی که باید به شما عزیزان بگوییم ، این است که شما دیگر قادر نخواهید بود ، که نمایش گر خود را به صورت 90 درجه و یا همینطور در مکان دلخواه خود تنظیم کنید.


یکی دیگر از مشکلات لولا های لپ تاپ که شناسایی آن راحت است ، این است که شما هر زمانی که قصد دارید درب لپ تاپ خود را ببندید ، چند صدای عجیب و غریب و گنگ را بشنوید. این مورد بیشتر نشان دهنده این است ،ک یکی از پیج های لولای لپ تاپ ایسوس شما دیگر ایمن نیست و نیاز به تعویض دارد.


لولای لپ تاپ های ایسوس ، به صورت کامل از پلاستیک ساخته شده اند. پیج ها در این پلاستیک ها قلاب می شوند و با گذشت زمان سوراخ پیج های پلاستیکی رو به منبسط شدن می رود ، و به همین خاطر پیج ها در اثر گذشت زمان شل می شود و نیاز به تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس می باشد.


در برخی از موارد ، نیز ممکن است که لولای لپ تاپ ایسوس شما گیر کند و حرکت آن یک مقدار سخت و دشوار شود. اگر چه ، که از بیرون خسارت وارده به لپ تاپ شما قابل مشاهده نیست ، اما اگر شما آن را در سریع ترین تایم ممکن بر طرف نکنید ، می تواند به زودی محظظه لولا شما در صفحه شکسته شود و یا اینکه ترک بخورد. تیم ما در نمایندگی ایسوس، از صفر تا صد تمامی مشکلات لولای لپ تاپ شما را ابتدا بررسی و در نهایت با ارائه مشاوره های لازم به شما برای تصمیم گیری تعمیر می کند و شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی انتهای همین مقاله با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


رفع مشکلات مربوط به لولای لپ تاپ شکسته

لقی مانیتور لپ تاپ شما می تواند به صورت پایدار باشد. برای رفع مشکل لولای لپ تاپ روش های زیادی وجود دارد ، که برخی از آن ها نیاز به مهارت های بالایی دارند و ما دوباره این تاکید را خدمت شما عزیزان می کنیم ، که اگر تخصص لازم را در این زمینه ندارید ، سعی کنید آن را به مرکز تعمیرات خود ارائه دهید ، مخصوصا اگر لپ تاپ شما گران قیمت باشد. اما ما در ادامه همین مقاله برخی از روش هایی سطحی که شما بتوانید با آن مشکلات لولای لپ تاپ ایسوس خود را برطرف کنید ، نیز توضیح داده ایم ، پس با ما همراه باشید.


چطور لولای لپ تاپ شکسته خود را بدون جدا کردن بر طرف کنیم؟

قبل از اینکه توضیح دهیم ، که چطور مشکل خود را برطرف کنید ، باید بگوییم ، که لپ تاپ یک کالای گران قیمت هستش ، و خیلی از افراد به خاطر اینکه نتوانند آن را دوباره اسمبل یا مونتاژ کنند ، قطعات آن را اصلا جداسازی نمی کنند و به همین خاطر ما در ادامه به شما برخی از روش هایی که بدون اینکه شما قطعات لپ تاپ را باز کنید توضیح داده ایم که چطور لولای لپ تاپ شکسته خود را تعمیر کنید ، پس با ما همراه باشید.


روش اول

در روش اول ابتدا شما باید یک شی سنگین و سخت را در پشت لپ تاپ خود قرار دهید و همینطور باید اطمینان حاصل کنید ، که قسمت صفحه نمایش لپ تاپ شما روی آن جسم سخت قرار دارد تا وقتی که قصد استفاده از آن را دارید ، جا به جا نشود. شما می توانید از این روش ، برای رفع مشکل خود به صورت موقت استفاده کنید.


روش دوم

در لولا های لپ تاپ ایسوس ، یک سری لن های اصطکاک وجود داد ، که می تواند در لولا های لپ تاپ ثابت شوند. این لنت های اصطکاکی لرزش و میزان باز شدن آزادانه قسمت صفحه را کاهش می دهد و شما می توانید جهت تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس خود ، این مورد را نیز بررسی کنید.


روش سوم

یک روشی ، که ما قبل تر در همین مقاله خدمت شما عزیزان آن را پیشنهاد کردیم ، این است ، که شما می توانید لولای مورد نیاز خود را از شرکت تولید کننده سفارش دهید و در صورتی که شما ضمان خود را هنوز دارید ، می توانید با شرکت سازنده خود لپ تاپ تماس بگیرید و این مشکل را برای آن ها به صورت کامل توضیح دهید ، تا آن ها نیز برخی از مراحل عیب یابی را خدمت شما توضیح دهند. شاید شما بتوانید عیب یابی های ساده را انجام دهید و مشکل خود را حل کنید ، اما در صورت سخت بودن عیب یابی ، باید با سازندگان آن تماس حاصل کنید.
یکی از تصورات غلیطی که در بین مردم ، وجود دارد ، این است ، که امکان تعمیر لولای شکسته وجود ندارد و تنها را حل ، برای رفع این مشکل ، این است ، که با شرکت تولید کننده تماس بگیرند ، تا آن ها مشکل را برطرف کنند. نکته بعدی که اینجا وجود دارد ، این است که اگر لپ تاپ شما خیلی قدیمی باشد ، ممکن است که اصلا شما توانایی تعمیر لولا را نداشته باشید و مجبور شوید ، که یک لپ تاپ جدید را خریداری کنید.


روش چهارم

چسب کاری کردن قسمت لولا و بدنه شسکته یا همان کامپوزیت کردن ، می تواند برای شما تاثیر گذار باشد و مشکل شما را رفع کند ، اما یک نکته مهمی که در اینجا وجود دارد ، این است ، که این کار باید با ظرافت بالا و به صورت خیلی دقیقی انجام شود و شما نیاز به ابزار و همینطور چسب مخصوصی دارید که در نهایت شما باید یک مهارت و تخصصی نیز در این زمینه داشته باشید.


تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس ، با جداسازی قطعات آن

ما تا به اینجا روش هایی را به شما گفتیم ، که بدون جدا سازی قطعات لپ تاپ بوده است و تعمیرات شما به صورت خیلی سطحی انجام می شد.

 • ابتدا باید تمامی کابل ها را از برق بیرون بکشید و تمامی پیچ هایی که پایه لپ تاپ را به صفحه کلید نگه داشته اند ، بردارید.
 • سعی کنید ، که به موقیعت هر پیج توجه داشته باشید ، تا هنگام بستن به مشکل بر نخورید
 • مانیتور لپ تاپ را از پایه لپ تاپ جدا کنید ، و همینطور کابل فلت تصویر را از سوکت جدا کنید و لولا ها را باز کنید
 • لولای ها را با جای جدید جایگزین کنید و لپ تاپ خود را با انجام مراحل قبلی دوباره اسمبل یا سر هم کنید.

 

اگر پلاسیتک روی جلد وصل شده به لولای لپ تاپ ایسوس ، که آسیب دیده را چطور می توان تعمیر کرد؟

شما می توانید با شل شدن مهره ها ، لولا ها را شل کنید و یا اینکه لولا را عویض کنید ، که در بسیاری از فروشگاه ها ، این قطعات تعویضی با قیمت پایینی به فروش می رسد و شما می توانید به راحتی آن را تعویض کنید.

 

هزینه تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس چقدر است؟

هیچ جواب دقیقی نمی توان به این سوال داد ، چرا که لولا ها انواع متفاوتی دارند و بسته به نوع دستگاه شما عزیزان ، قیمت تعمیر لولای لپ تاپ شما نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال لپ تاپ هایی که باز و بسته کردن آن ها یک مقدار سخت و دردسر ساز است ، هزینه بیشتری نسبت به سایر لپ تاپ ها دارد و در کل باید بگوییم ، که کارشناسان ما پس از بررسی شرایط و مشکلات لولای لپ تاپ شما ، قیمت تعمیر یا تعویض آن را نیز اعلام می کنند.

 

جمع بندی

در این مقاله ما به ساده ترین شکل ممکن خدمت شما عزیزان توضیح دهیم ، که چطور تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس | Asus خود را انجام دهید ، امیدواریم که از این مقاله لذت کافی را برده باشید در صورت وجود هر گونه نظر ، انتقاد و پیشنهاداتی می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

تعمیر لولای لپ تاپ لنوو / تعمیر لولای لپ تاپ دلتعمیر لولای لپ تاپ 

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات سخت افزاری انواع لپ تاپ ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیرات انواع آل این وان ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیرات انواع تبلت ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیرات انواع گوشی های موبایل ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات شبکه ایسوس

نمایندگی ایسوس

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی ایسوس می‌باشد.