• نمایندگی رسمی ایسوس 45102-021

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تعمیر کیبورد ایسوس

تعمیر کیبورد ایسوس یکی از رایج ترین تعمیرات لپ تاپ می باشد که بسیار حیاتی می باشد چون که می توان گفت کیبورد پرکاربرد ترین سخت افزار در اختیار کاربر می باشد و اگر دچار مشکل بشود عملا استفاده از لپ تاپ بسیار سخت می شود پس در نتیجه تعمیر کیبورد ایسوس بسیار اهمیت دارد. ما در نمایندگی لپ تاپ ایسوس با بهره مندی از بهترین تعمیرکاران این حوزه انواع کیبورد لپ تاپ های ایسوس را با ضمانت و گارانتی تعمیر می کنیم.

 

 

کیبورد لپ تاپ ایسوس

کیبورد لپ تاپ های ایسوس دارای طراحی منحصر به فرد از جهت طراحی و خوش دست بودن و کارایی بالا می‌باشد که اگر مشکل خاصی برای آن به وجود نیاید نیازی برای تعمیر کیبورد ایسوس نمی‌باشد اما عواملی چون فشار بیش از حد به کیبورد و یا ورود مایعاتی مثل آب به کیبورد لپ تاپ asus  می تواند در کار آن اختلال ایجاد کند و دچار مشکل شود.

 

تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس

گاهی اوقات شدت آسیب دیدگی به فدری بالا می باشد که تعمیر کیبورد ایسوس | Asus کارساز نبوده و چاره ای جز تعویض کیبورد نمی باشد که استفاده از قطعات سخت افزاری ارجینال و اصلی لازمه کار می باشد. نمایندگی ایسوس برای ایجاد رضایت مشتری و اعتماد 15 ساله خود از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده می‌نماید.

 

هزینه تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس چقدر است؟

همه قبل از پرسیدن قیمت تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس میپرسند که می توانم کیبورد لپ تاپ را در خانه تعمیر کنم؟

البته که بله. اما، در مورد اینکه تا چه حد می توانید با این کار در خانه یا بدون کمک حرفه ای پیش بروید، محدودیت هایی وجود دارد. بنابراین، اگر در حال تلاش برای حل آن در خانه هستید، چه کار می کند؟ راه اندازی مجدد سیستم؟ و برای تعمیر شما باید تجهیزات و دانش آن را در اختیار داشته باشید توصیه می کنیم اینکار را به یک متخصص حرفه ای تعمیر کیبورد لپ تاپ بسپارید. برخی از مشتریان خود اقدام به اینکار می کنند و متاسفانه آسیب بیشتری به لپ تاپ ایسوس خود می زنند و باید برای تعمیر هزینه بیشتری پرداخت کنند.

هزینه تعمیر کیبورد لپ تاپ براساس مدل و مشکل لپ تاپ شما تعیین می شود. گاهی نیاز است کل کیبورد لپ تاپ تعویض شود پس هزینه آن با یک تعمیر ساده بسیار متفاوت است.

 

خدمات تعمیرات کیبورد ایسوس 

نمایندگی ایسوس با خدمات خود در زمینه تعمیرات توانسته بهترین عملکرد را داشته باشد که این را مدیون اعتماد شما عزیزان و متخصصان تعمیرات خود که با تجربه ترین افراد در زمینه تعمیرات ایسوس و دستگاه ها و امکانات به روز خود می باشد. 

تعمیر کیبوردهای ایسوس شامل تمامی مدل ها و سری های لپ تاپ ایسوس از گذشته تا به امروز می باشد و نمایندگی ایسوس جای هیچ نگرانی برای مشتری های خود در این زمینه باقی نگذاشته است چرا که اولویت ما جلب رضایت مشتری می باشد.

 

تعمیر کیبورد ایسوس

 

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس به صورت تخصصی و کامل

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس در سریع ترین زمان

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس یکی دیگر از مشکلاتی هست ، که خیلی از افراد و مصرف کنندگان لپ تاپ های ایسوس به آن نیاز پیدا می‌کنند و نمی‌توانند به خوبی تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس خود را انجام دهید. در ادامه این مقاله ما به طور کامل به این موضوع خواهیم پرداخت و سعی می‌کنیم ، که به صورت کاملا جامع اکثر مشکلات کیبورد های لپ تاپ و همینطور به همراه راه حل های آن را خدمت شما توضیح خواهیم داد. پس با ما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.


تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس به صورت حرفه ای و آسان

همانطور که در ابتدا خدمت شما عزیزان توضیح دادیم ، کیبورد لپ تاپ ایسوس ، یکی از متداول ترین مشکلات و خرابی های رایج در بین کاربران لپ تاپ های ایسوس هستش. همچنین باید بگوییم ، که خوشبختانه ، مشکلاتی که در کیبورد لپ تاپ شما به وجود می آیند، اگر در ارتباط با بخش سخت افزاری خود کیبورد و یا بخش نرم افزاری کیبورد باشد، تعمیر کردن آن راحت و است و مشکل شما آن چنان دردسر ساز نخواهد بود. همچنین قیمت تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس ، هزینه بالایی ندارد و شما می‌توانید با هزینه های کم نیز کیبورد لپ تاپ ایسوس خود را تعمیر کنید.


در ابتدا قبل از هر چیزی اجازه دهید ، که خدمت شما توضیح دهیم که این قطعه اصلا چطور کار می کند. توجه داشته باشید ، که اگر کلید های کیبورد لپ تاپ ایسوس شما کار نکند و فضای زیری آن مشکل داشته باشد، باید این بخش بررسی و مشکل آن رفع شود. شما می‌توانید این مشکل را بدون تعویض یا ترمیم کلید ها و فقط با انجام یک سری تمیز‌کاری ها در قسمت زیرین کیبورد این مشکل را برطرف کنید.


همچنین می تواند مشکل کار نکردن کیبورد لپ تاپ ایسوس شما ، از سمت نرم افزار آن باشد ، برای مثال ممکن است ، که درایور سیستم شما به درستی نصب نشده باشد و یا به هر دلیلی سیستم شما هنگ کرده باشد. در این شرایط ، شما باید درایور خود را آپدیت و یا اینکه آن را مجددا نصب کنید. همینطور خراب بودن اتصالات کیبورد هم در انتخاب روش تعمیرات این قطعه موثر است.


تعمیر یا تعویض کدام برای ما بهتر است؟

در مورد این موضوع که تعمیر برای ما بهتر است یا تعویض قطعات ، باید بگوییم ، که همه چیز بستگی به شرایط دارد. تکنسین های ما در هنگام تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس شما ، تمامی جوانب را بررسی می کنند و سعی می کنند ، که تا جای ممکن از تعویض قطعات اورجینال سیستم شما دوری کنند.

 تعمیر کیبورد ایسوس

 

اما در صورتی که دیگر چاره ای نباشد ، آن ها با استفاده از قطعات اورجینال ، کیبورد لپ تاپ شما را تعویض می کنند تا شما بتوانید به راحتی از کیبورد خود استفاده کنید. در ادامه ما به برخی از متداول ترین مشکلات سخت افزاری کیبورد لپ تاپ ایسوس ، پرداخته ایم ، پس با ما همراه باشید تا شاید خودتان بتوانید مشکل لپ تاپ خود را رفع کنید.


رفع مشکلات سخت افزاری کیبورد لپ تاپ ایسوس

در این بخش ، ما به برخی از مشکلاتی که ناشی از سخت افزار سیستم شماست ، پرداخته ایم و همینطور یک سری راه حل ها برای رفع مشکل به شما خواهیم داد ، پس با ما با موضوع تعمیر کیبورد ایسوس همراه باشید.


وجود اشکال در مادربرد سیستم

زمانی که کیبورد لپ تاپ ایسوس شما چه در خود ویندوز و چه در زمانی که قصد دارید ست آپ بایوس خود را انجام دهید ، کار نکند این مورد می تواند ناشی از وجود مشکل در مادبرد لپ تاپ شما باشد و نیاز به تعمیر کیبورد ایسوس خود داشته باشید. این مشکل معمولا زمانی رخ می دهد ، که کابل انتقال دیتای کیبورد ایسوس به مادربرد به دلیل شل شدن هیچ دیتایی را منتقل نکند ، که معمولا این مشکل به ندرت پیش می آید. در این حالت یک سری مشکلات سخت افزاری در مادربرد وجود دارد و اصلا نیازی نیست که کیبورد تعمیر شود ، بلکه باید خود مادربرد لپ تاپ ایسوس شما ، بررسی و مشکلات آن رفع شود.


ریختن مایعات بر روی کیبورد لپ تاپ های ایسوس

یکی دیگر از متداول ترین مشکلاتی که خیلی از کاربر ها ، به علت عدم استفاده درست از لپ تاپ و یا انجام یک سری اشتباهاتی که منجر به خرابی کیبورد لپ تاپ ایسوس می شود ، ریخته شدن مایعات بر روی کیبورد لپ تاپ های ایسوس و به دنباله آن تعمیر کیبورد ایسوس است. این مشکل می تواند ، با انجام سرویس کلی کیبورد رفع شود اما در اکثر موارد ، تنها با تعویض کل کیبورد این مشکل را بر طرف می کنند. همچنین باید بگوییم ، که در از فوم‌های پاک کننده نیز برای تمیز کردن آن استفاده نکنید ، چرا که ممکن است خرابی های کیبورد لپ تاپ ایسوس شما ، استفاده از این فوم ها برای پاک کردن کیبورد باشد ، که این کار چندان توصیه نمی شود.


جداشدگی دکمه کیبورد از خار

یکی دیگر از مشکلات سخت افزاری ، که باعث می شود تا شما به تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس نیاز پیدا کنید ، جدا شدن کلید از خار زیرین می باشد. معمولا در این حالت شما می توانید با یک سری دستکاری ها که باید به صورت تخصصی انجام شود ، کیبورد لپ تاپ خود را تعمیر کنید. البته این نکته را نیز فراموش نکنید ، که کیبورد لپ تاپ شما در این حالت ، زمانی تعمیر می شود ، که خار لپ تاپ شما سالم باشد و در صورتی که احساس می کنید ، که تخصص لازم را برای تعمیر این المان ندارید ، می توانید با راه های ارتباطی در انتهای مقاله با ما در تماس باشید تا تکنسین های ما به بهترین شکل برای شما تعمیر کیبورد لپ تاپ را انجام دهند.
در ادامه می توانید برخی از متداول ترین مشکلات نرم افزاری کیبورد لپ تاپ های ایسوس را مطالعه کنید و نسبت به تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس خود اقدام کنید، پس با ما همراه باشید.


رفع مشکلات نرم افزاری کیبورد لپ تاپ ایسوس


کار نکردن کیبورد لپ تاپ پس از نصب برنامه های جدید

ممکن است در برخی از مواقع زمانی که شما یک برنامه جدید را نصب می کنید ، کیبورد با مشکل مواجه شود و دیگر کار نکند و نیاز به تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس باشد. در این حالت ما به شما پیشنهاد می کنیم ، که ویندوز را به همان حالت قبلی بر گردانید. ابتدا از طریق منوی استارت وارد بخش کنترل پنل شوید و روی گزینه Back Up Your Computer کلیک کنید و گزینه System and Security را انتخاب کنید. در بخش بعدی که وارد شدید ، روی گزینه Recover System Setting or Your Computer کلیک کید و بعد از آن روی گزینه Open System Restore را انتخاب کنید.
حال در همین قسمت باید شما منتظر بازگردانی و انجام شدن عمل Restore ویندوز خود باشید و اگر مشکل شما از کیبورد مربوط به بخش نصب برنامه های جدید باشد ، باید با این کار حتما برطرف شود.

 

تعمیر کیبورد

کار نکردن تمامی کلید های کیبورد سیستم

کارنکردن تمامی کلید های کیبورد لپ تاپ های ایسوس ، نشان دهنده مشکل در بخش نرم افزاری سیستم شماست. برای رفع این مشکل فقط کافی است ، که دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید و اگر همه چیز به خوبی کار کند فقط باید از طریق منوی استارت ، لپ تاپ را در حالت Shut Down قرار دهید. اگر توانایی انجام این کار را ندارید ، باید دکمه پاور لپ تاپ خود را به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا لپ تاپ شما به طور کامل خاموش و مجددا شروع به کار کند.


عدم بروز رسانی درایور کیبورد

یکی دیگر از دلایل کار نکردن کیبورد لپ تاپ ایسوس شما می تواند بروز رسانی نکردن درایور کیبورد شما باشد که برای رفع این مشکل ابتدا وارد بخش Device Manager سیستم خود شوید. برای انجام این کار کافی است که روی My Computer خود راست کلیک کرده و روی گزینه Manage کلیک کنید. سپس در صفحه باز شده در بخش کناری سمت چپ روی گزینه Device Manager کلیک کنید تا وارد بخش دیوایس منیجر شوید. حال در این بخش Keyboard را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید تا به قسمت صفحه کلید بروید. اگر در این قسمت یک مثلت زرد رنگ با علامت تعجب را مشاهده کردید ، باید به وب سایت سازنده لپ تاپ خود رفته و آخرین نسخه درایور سازگار با سیستم خود را دانلود و نصب کنید.

 

چرا صفحه کلید لپ تاپ کار نمی کند؟

آیا فقط یک دکمه خاص روی لپ تاپ کار نمی کند؟ آیا دکمه شیفت لپ تاپ کار نمی کند؟ اگر با کلیدهای خاص خود مشکل دارید، یا کار نمی کند، ممکن است به دلیل تنظیمات زبان سیستم شما باشد. بعد از اینکه فهمیدید مشکل سخت افزاری نیست، این اولین چیزی است که باید بررسی کنید. برای بررسی، ویرایشگر متن را باز کرده و کلید مورد نظر را فشار دهید. اگر خروجی نماد اشتباه باشد، بدون شک مشکل مربوط به تنظیمات زبان است. مناطق مختلف از طرح‌بندی صفحه‌کلید متفاوتی استفاده می‌کنند که بر اساس نحوه استفاده از کاراکترها است.

برای این مشکل، باید تنظیمات منطقه ای خود را برای مطابقت با صفحه کلید خود دوباره پیکربندی کنید. در ویندوز 10 این کار را با فشار دادن Windows+I و انتخاب Time and Language > Region and Language انجام دهید. در اینجا روی Add a language کلیک کنید و گزینه صحیح را برای صفحه کلید خود انتخاب کنید. روی Next کلیک کنید، سپس Install را بزنید و کمی صبر کنید تا زبان در حال نصب باشد.

از پنجره منطقه و زبان، استفاده از منوی کشویی زبان را برای انتخاب یک زبان جدید انتخاب کنید. ما می توانیم ورودی صفحه کلید خود را بررسی کنیم. اکنون باید کاراکترهای صحیح به صفحه نمایش داده شوند. می توانید تنظیمات مشابه زبان صفحه کلید را در MacOs و Linux پیدا کنید. خوب، ما همه مسائل و راه حل خاص آنها را برای مشکل می بینیم. هر زمان که مشکل لپ تاپ داریم، اولین کاری که قبل از عیب یابی بیشتر امتحان می کنیم، راه اندازی مجدد کامپیوتر است.

راه‌اندازی مجدد یا راه‌اندازی مجدد رایانه سریع، آسان است و ممکن است تمام مشکلاتی را که با صفحه‌کلید یا هر مشکل دیگری با آن مواجه هستید حل کند. در این مورد، خبر خوب این است که برای راه اندازی مجدد لپ تاپ خود نیازی به عملکرد ندارید. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که منوی استارت را در ویندوز 10 باز کرده، روی power کلیک کرده و گزینه restart را انتخاب کنیم. اگر با ماوس و حتی پد لمسی خود مشکل دارید، ما همیشه می توانیم خاموش کردن اجباری را انجام دهیم.

خاموش شدن اجباری چیزی نیست، اما باید دکمه پاور لپ تاپ خود را به مدت 10-15 ثانیه فشار داده و نگه دارید، پس از آن دستگاه شما خاموش می شود. سپس با فشار دادن یک دکمه دوباره آن را روشن کنید و ببینید مشکل حل شده است یا خیر.

 

آیا صفحه کلید لپ تاپ شما کار نمی کند؟ تمیزش کنید.

تمیزی صفحه کلید  از اهمیت بالایی برخوردار است. تمیز کردن صفحه کلید استاندارد چندان آسان نیست، اما تمیز کردن صفحه کلید لپ تاپ بسیار چالش برانگیزتر است. مقدار معینی از تعامل فیزیکی برای حذف کثیفی مورد نیاز است. و روش دستیابی به پاکیزگی با یک صفحه کلید USB یا بی سیم ساده است، اما وقتی در مورد صفحه کلید لپ تاپ صحبت می کنیم همه چیز متفاوت است.

به همین ترتیب، در صفحه‌ کلید استاندارد، نمی‌توانیم پشت لپ‌تاپ را تکان دهیم و ضربه بزنیم بدون اینکه به کل سیستم آسیب وارد شود. با این حال، می‌توانیم با خاموش کردن دستگاه، وارونه کردن آن و سپس ضربه زدن روی پایه، گرد و غبار و زباله‌ها را از صفحه کلید لپ‌ تاپ پاک کنیم.

اگر در حالی که دستگاه وارونه است، انگشتان خود را روی همه کلیدها بکشید تا هرگونه آلودگی باقیمانده را پاک کنید. اگر مقداری کثیفی وجود داشته باشد که نتوانیم آن را پاک کنیم، با باد سرد سشوار یا دمنده و همچنین، می توانیم به جای آن به مقداری بتونه تمیزکننده صفحه کلید استفاده کنیم. پس از اتمام کار حتماً هرگونه آلودگی را از روی میز جمع کنید. توجه داشته باشید که تمیز کردن نمی‌تواند عیوب ریشه‌دار را از بین ببرد، اما اگر کثیفی مانع از کارکرد صحیح یک یا چند کلید شود، به شما کمک می‌کند.


جلوگیری از آسیب به کیبورد لپ تاپ ایسوس 

 پیشگیری بهترین روش برای حل مشکلات است. در ادامه می توانید برخی از نکاتی که باعث می شود تا کیبورد لپ تاپ شما بیشتر عمر کند را مطالعه کنید.

• سعی کنید که اصلا اجازه ندهید تا مایعات به داخل کیبورد سیستم شما نفود کند.
• از فشار وارد کردن به لپ تاپ خودداری کنید و اصلا هیچ گونه فشاری را به آن وارد نکنید.
• سعی کنید تا جای ممکن از نفوذ کردن گرد و غبار و همینطور زباله های ریز به داخل کیبورد خودداری کنید.
• سعی کنید که هنگام تایپ کردن بیش از حد به کیبورد لپ تاپ فشار وارد نکنید تا مشکلی برای آن پیش نیاید.

 

نتیجه:

لپ‌تاپ بدون صفحه‌کلید کار مانند یک بلوک برای بهره‌وری است، اما خبر خوب این است که امکان تعمیر وجود دارد. تعمیر ممکن است شامل تعمیر و نگهداری سخت افزاری و نرم افزاری ساده باشد، یا ممکن است شامل برخی تعمیرات عملی در قسمت داخلی لپ تاپ شما باشد. یا می توانید به دنبال تنظیمات منطقه ای باشید که به طور کلی دلیل کار نکردن صفحه کلید شماست.

اگر تمام این مراحل را انجام داده اید و جواب نگرفته اید، نگران نباشید، همه چیز از بین نمی رود. در همین حال، می توانید از صفحه کلید بلوتوث یا USB به عنوان یک جایگزین کوتاه مدت استفاده کنید و همچنین می توانید از صفحه کلید روی صفحه ویندوز 10 استفاده کنید. هنگامی که به دنبال شخصی برای تعمیر کیبور لپ تاپ خود هستید، ما در نمایندگی ایسوس یکی از مکان های قابل اعتماد برای لپ تاپ و سایر ابزارهای شما هستیم. 

 

[powr-faq id="93523fd3_1643701662278"]

 

تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو / تعمیر کیبورد لپ تاپ دل / تعمیر کیبورد لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات سخت افزاری انواع لپ تاپ ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیرات انواع آل این وان ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیرات انواع تبلت ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیرات انواع گوشی های موبایل ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات شبکه ایسوس

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی ایسوس می‌باشد.