• نمایندگی رسمی ایسوس 45102-021

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

 

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ایسوس یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ ایسوس جهت عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس است. تعمیرات توسط بهترین تعمیرکاران لپ تاپ انجام می شود. کارشناسان ما در نمایندگی ایسوس با تمرکز بر ساختار لپ تاپ های ایسوس و واکاوی تعداد بی‌شماری از آنها، تسط بالایی بر کانفینگ این محصول یافته اند به گونه‌ای که تعمیرات آن را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند.

برخی از ویژگی های تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس عبارتند از: رفع تمامی نواقص و خرابی‌های لپ تاپ ایسوس، ارتقاء عملکرد دستگاه به دلیل استفاده از برخی راهکارهای ویژه در حین تعمیر، گردگیری حرفه‌ای تمامی اجزا و قطعات، استفاده از تجهیزات پیشرفته و هوشمند تعمیر، تعویض قطعات از کار افتاده با قطعات اصل و اورجینال و … . شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس پیچیده ترین اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه خویش را رفع نموده و از دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط آسوده خاطر گردید. ما در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس در تهران آماده هرگونه خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم شما می توانید فقط با یک تماس لپ تاپ ایسوس خود را تعمیر کنید همراه با سرویس پیک رایگان ! 😉

 
شما می توانید همین الان با شماره 02145102 نمایندگی ایسوس تماس بگیرید.
 

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

هزینه‌های اخذ شده در نمایندگی لپ تاپ ایسوس بر اساس نرخ‌نامۀ مصوب بوده و مبلغ مذکور پیش از هر اقدامی -درصورت درخواست-، به صاحب دستگاه اعلام می‌گردد. بعلاوه تمامی قطعاتی که در حین تعمیر ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند با قطعات اصل و اورجینال جایگزین می‌گردند تا آسیبی به کیفیت عملکرد دستگاه وارد نشود. به طور کلی برآورد هزینه در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس بر اساس پارامترهای ذیل می‌باشد:

 • تخصصی و یا عمومی بودن عملیات تعمیر لپ تاپ ایسوس

 • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب

 • ارزش و قیمت روز قطعات تعویض شده

 • زمان صرف شده توسط کارشناس تعمیر

تعمیرات لپ تاپ ایسوس 

تعمیر لپ تاپ Asus

در نمایندگی لپ تاپ ایسوس نواقص یک دستگاه پس از ورود به بخشِ عیب ‌یابی و انجام بررسی ‌های اولیه، مشخص میگردد و پس از اعلام رضایت مشتری، دستگاه، به بخش تعمیرات این شرکت تحویل داده می‌ شود. پیش از اقدام به تعمیر، روند تعمیر و ترفندهای مورد استفاده به صاحب دستگاه اعلام گردیده و با کسب اجازه از وی، عملیات مورد نیاز آغاز می‌گردد. با اتمام تعمیر لپ تاپ به بخش تأیید نهایی واگذار می‌گردد تا توسط مهندسان این بخش کارکرد و وضعیت نهایی دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.. کارشناسان این بخش با اتمام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد. نکته آخر آنکه هزینه‌های اخذ شده در نمایندگی تعمیرات لپ‌ تاپ ایسوس بر اساس نرخ‌نامۀ مصوب بوده و مبلغ مذکور پیش از هر اقدامی –درصورت درخواست-، به صاحب دستگاه اعلام می‌گردد. بعلاوه تمامی قطعاتی که در حین تعمیر ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند با قطعات اصل و اورجینال جایگزین می‌گردند تا آسیبی به کیفیت عملکرد دستگاه وارد نشود.

 

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

 

 

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس در تهران 

 هدف نهایی نمایندگی لپ تاپ ایسوس ترمیم و تعمیر قطعات و لپ‌ تاپ‌ های معیوب ایسوس است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. اما از سویی دیگر در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. (در صورت ارائه قطعه از سوی شرکت مبدأ از قطعات اورجینال و اصل در تعمیر لپ ‌تاپ استفاده خواهد شد).

 

این امر به منظور پیشگیری از به کاربردن قطعات فِیک و تقلبی در لپ‌ تاپ ایسوس صورت می‌گیرد. استفاده از قطعات تقلبی در زمان تعمیرِ دستگاه‌ها امری است که گاهاً در بسیاری از مراکز غیرمجاز اتفاق می‌افتد؛ این امر نه تنها سبب بروز اشکالات جدی در لپ تاپ خواهد شد، بلکه موجب استهلاک تجهیزات دیگر و خرابی کامل دستگاه می‌گردد. بنابراین در زمان انتخاب یک مرکز برای انجام تعمیرات لپ ‌تاپ ایسوس هوشمندانه عمل کرده و تنها به نمایندگی‌های مجاز و معتبر تعمیر لپ ‌تاپ ایسوس مراجعه کنید. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر دیگر مطالب تکمیلی و مقالات مرتبط با این حوزه را دریافت نمایید.

 

 

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

 

تعمیر لپ تاپ ایسوس در نمایندگی ایسوس 

نمایندگی ایسوس ارائه دهندۀ تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات ایسوس اعم از لپ تاپ، مادربرد، سرور، رایانه شخصی، قطعات شبکه، پروژکتور و …. به کاربران گرامی می باشد. کاربران گرامی محصولات ایسوس می توانند با مراجعه به نمایندگی ایسوس، تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند و از مراجعه به سایر مراکز بی نیاز گردند؛ تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان حوزه تعمیر و فروش و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات این حوزه انجام می پذیرد.

نمایندگی ایسوس مجهز به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات بوده و از برترین تعمیرکاران و متخصصان در حیطه تعمیرات بهره می برد. کارشناسان حاضر در نمایندگی ایسوس به تمام قطعات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات این شرکت مسلط بوده و با بهترین ترفندها دستگاه های ایسوس را تعمیر می نمایند.

کاربران گرامی می توانند پیش از مراجعه به نمایندگی ایسوس مشکلات و پرسش های احتمالی خود را به صورت تلفنی و از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در میان بگذارند و راهنمایی ها و اطلاعات لازم را دریافت نمایند. 

 

تعمیر لپ تاپ ایسوس

در ایران مرکز های معتبری هستند که در زمینه تعمیر لپ تاپ ایسوس فعالیت دارند. یکی از این مرکز ها مرکز سخت افزار می باشد که در شهر هایی مانند؛ کرج، تهران و سایر شهرستان ها شعبه فعال نیز دارند و نیاز شما را برطرف می کنند. مرکز مورد نظر باید تمامی تجهیزات و قطعات این کالا را داشته باشد. مدیریت محترم نمایندگی شرکت ایسوس توانسته است، تمامی تجهیزات و الزامات پیشرفته ی محصولات خود را فراهم کند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ساخت تجهیزات جدید، کاربردی می توان جایگزین مناسبی برای تجهیزات و محصولات قدیمی استفاده نمود. مرکز سخت افزار تعمیر لپ تاپ ایسوس با ساخت یک آرشیو سرعت کار خود و کارشناسان تعمیرات را افزایش داده است. تعمیر کننده می تواند به راحتی و آسانی قطعه مورد نظر را انتخاب کرده و تهیه کند. همچنین این ویژگی مثبت توانسته است سطح کیفی تعمیر را نیز بالا ببرد.

 

تعمیر لپ تاپ ایسوس باید طی یک زمان مشخص شده باید روند خود سپری کند. عواملی چون نظم، سرعت و دقت کارشناس تعمیر به کیفیت تعمیر لپ تاپ ایسوس تاثیر گذار می باشد که باید با دقت و مهارت کافی انجام شود. تعهد و مهارت کارشناسان و کارکنان نمایندگی ایسوس باعث شده است که این مرکز در بین عموم مردم به محبوبیت منحصر به فردی برسد و افراد با اطمینان و اعتماد کامل کالای خود را در اختیار این مرکز برای تعمیر بگذارند. مرحله اول در تعمیر لپ تاپ ایسوس عیب یابی و تشخیص مشکل است و سپس یک زمان معین برای تعمیر دستگاه و تحویل آن به مشتری می دهند. همچنین اگر لپ تاپ نیاز به جا به جایی قطعه داشته باشد، قبل از انجام مرکز با مشتری تماس برقرار خواهد کرد و بعد از تایید و اجازه ی صاحب دستگاه سپس ادامه ی تعمیر انجام می شود.

 

تعمیرات لپ تاپ Asus

  

تعمیر لپ‌تاپ ASUS، در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ‌تاپ ASUS (VGA)
تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ ASUS
تعویض انواع چیپ ( NORTHBRIDGE , SOUTHBRIDGE , VGA )
رفع مشکلات مدار SOUND  و مدار LAN
رفع مشکلات مدار RTC و  مدار  CLOCK
رفع مشکلات مدار POWERING
رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU
رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی
تعمیر مادربرد لپ تاپ ASUS
نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ‌تاپ ASUS
نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ‌تاپ ASUS
بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی لپ تاپ ASUS و تعویض آنها در صورت لزوم
به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ ASUS

تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد لپ تاپ ASUS
تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث در واحد تعمیر لپ تاپ ASUS
بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری
کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد در واحد تعمیر لپ تاپ ASUS
کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…
روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
گردگیری منافذ ورودی هوا به داخل لپ‌تاپ ASUS در بخش تعمیر لپ تاپ ASUS
بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ‌تاپ ASUS
خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع لپ‌تاپ ASUS
ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ‌تاپ ASUS (مکانیکی و الکترونیکی)
بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک درواحد تعمیر لپ تاپ ASUS
گشایش قفل لپتاپ ASUS

 

 

هزینه تعمیر لپ تاپ ایسوس چقدر است؟

در سال ۱۹۹۰ چهار مهندس باهوش و با اراده توانستند در شهر تایپه برند محبوب و خارق العاده ی ایسوس را تاسیس کنند و به موفقیت چشمگیری در جهان برسند. محصولات این برند تا کنون رکورد های باور نکردی را کسب کرده است. این برند را در جهان به پدر و مادر بورد ها می شناسند و معروفیت زیادی نیز دارد. یک فرد وقتی لپ تاپ ایسوس را خریداری می کند باید به خدمات پس از فروش و تعمیر آن کالا توجه زیادی داشته باشد، زیرا این نکته بسیار مهم و ضروری می باشد. بعد از استفاده طولانی مدت از لپ تاپ ممکن است مشکل به هم بزند و باید آن را تعمیر و سرویس کرد. حال اگر برای شما سوال شده است هزینه به صرفه برای تعمیر لپ تاپ ایسوس چقدر است! با ما همراه باشید تا توضیحاتی را در این مورد در اختیارتان بگذاریم.

 

عوامل مختلفی هستند که در هزینه تعمیر لپ تاپ ایسوس تاثیر گذارند. به طور مثال؛ از باتری لپ تاپ شما دچار مشکل شده باشد به راحتی قابل تعویض بوده هزینه بالایی نخواهد داشت. تعمیر شارژر، تعمیر صحفه کلید، سرویس لپ تاپ، تعمیر فن، تعمیر مادر برد، تعمیر LCD و LED و ... تعمیرات هر کدام هزینه ی متفاوتی دارد. اگر شما دارای گارانتی و ضمانت کالا باشید هزینه تعمیرات برای شما پایین تر حساب مش ود و بسیار مقرون به صرفه تر نیز است. عوامل دیگر مانند؛ تعمیر قسمت سخت افزار و یا نام افزار نیر موثر هستند. حال متوجه شده اید که هزینه به صرفه برای تعمیر لپ تاپ ایسوس چقدر است و به چه مواردی بستگی دارد. اگر متوجه شدید که لپ تاپ شما به طور ناگهانی روشن نمی شود و یا هنگ می کند، اصلا نگران نشوید با یک سرچ یا تماس با نمایندگی ها می توانید مشکل را حل کنید. گاهی نیاز به هزینه کردن برای تعمیر لپ تاپ ایسوس خود ندارید کفی است وارد سایت ها شوید و با موارد ذکر شده دستگاه خود را تعمیر نمایید.

 

سوالات متدوال


آیا می توانم لپ تاپ ایسوس خود را برای تعمیر به نمایندگی ایسوس بفرستم؟

بله اگر شما ساکن تهران باشید بدون مراجعه حضوری به نمایندگی می توانید با استفاده از پیک رایگان آن را برای ما ارسال کنید. برای شهرهای دیگر مانند کرج،شیراز،اصفهان ،یزد و... نیز می توانید از آن را برای ما پست کنید. تمام هزینه های پستی نیز رایگان می باشد.

 

تعمیرات ایسوس چقدر طول می کشد؟

این سوال بسیار کلی است و بستگی به خرابی لپ تاپ شما دارد. ولی ما معمولا بازه ای 3 تا 7 روزه برای مشتریان خود تعیین می کنیم.

چگونه با خدمات تعمیر ایسوس تماس بگیرم؟

شماره تلفن نمایندگی ایسوس 45102-021
 

گارانتی لپ تاپ ایسوس چقدر است؟

در زمان خرید لپ تاپ یک برگه بعنوان گارانتی به شما داده شده است تاریخ دقیق گارانتی بروی آن درج شده.

 

 

تعمیر لپ تاپ لنوو / تعمیر لپ تاپ دل / تعمیر لپ تاپ ایسر / نمایندگی لپ تاپ لنوو / نمایندگی لپ تاپ ایسر / نمایندگی لپ تاپ دل 

 

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

نمایندگی ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات سخت افزاری انواع لپ تاپ ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیرات انواع آل این وان ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیرات انواع تبلت ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیرات انواع گوشی های موبایل ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات شبکه ایسوس

خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

 • تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسوس
 • تعمیرات مادربرد نوت بوک ایسوس
 • تعمیرات هارد دیسک لپ تاپ ایسوس
 • تعمیرات انواع درایو های نوری لپ تاپ ایسوس 
 • تعمیرات باتری لپ تاپ ایسوس
 • باز کردن قفل ( Bios ) انواع لپ تاپ ایسوس
 • برداشتن پسورد بایوس
 • بروز رسانی بایوس لپ تاپ ایسوس
 • تعمیرات مودم لپ تاپ ایسوس
 • تعمیرات گرافیگ لپ تاپ ایسوس
 • تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ ایسوس
 • خدمات تخصصی تعمیرات LCD لپ تاپ ایسوس
 • تعمیرات شارژر لپ تاپ ایسوس
 • تعمیرات کیبورد لپ تاپ ایسوس
 • تعمیرات وایرلس لپ تاپ ایسوس
 • تعمیرات لولای شکسته لپ تاپ ایسوس
 • نصب ویندوز  ، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی
 • تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA )
 • رفع مشکلات  مدار SOUND  و مدار LAN
 • رفع مشکلات مدار  RTC و  مدار  CLOCK
 • رفع مشکلات  مدار POWERING
 • رفع مشکلات  مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU
 • رفع  مشکلات مدار باک شارژر ، گرافیگ و...
 • سرویس کامل سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپ تاپ ایسوس

 

خدمات نمایندگی ایسوس

عیب یابی و تعمیر تبلت ایسوس , عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس , عیب یابی و تعمیر آل این وان ایسوس , عیب یابی و تعمیر مانیتور ایسوس , عیب یابی و تعمیر مودم ایسوس , عیب یابی و تعمیر موبایل ایسوس , عیب یابی و تعمیر مادربرد ایسوس , عیب یابی و تعمیر کارت صدا ایسوس , عیب یابی و تعمیر کامپیوتر ایسوس , ارائه خدمات مرتبط با شبکه و سرور در نمایندگی ایسوس , تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه ی اورجینال و با کیفیت در نمایندگی ایسوس

 

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی ایسوس می‌باشد.